- -28,12 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1360 W |
| Защитни функции | Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Студен при допир |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Температурен спектър на потока | 80 - 190 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Височина | 32 cm |
| Ширина | 23 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Гаранция | 2 години |