- -28,12 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1360 W |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Δροσερό στην αφή |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80 - 190 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Υψος | 32 cm |
| Πλάτος | 23 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |