- -28,12 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1360 W |
| Caracteristici de securitate | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Rece în atingere |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Spectrul temperaturii de tur | 80 - 190 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Inaltime | 32 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Garantie | 2 ani |