- -92,03 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 2470 W |
| Брой програми | 6 |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 2 |
| Температурен спектър на потока | 0 - 240 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Височина | 31.5 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дължина | 37.5 cm |
| Тегло | 8.2 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |