- -92,03 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 2470 W |
| Numarul de programe | 6 |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 2 |
| Spectrul temperaturii de tur | 0-240 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Inaltime | 31.5 cm |
| Latime | 35 cm |
| Lungime | 37.5 cm |
| Greutate | 8.2 Kg |
| Garantie | 24 luni |