- -92,03 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2470 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 0-240 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Υψος | 31.5 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Μήκος | 37.5 cm |
| Βάρος | 8.2 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |