- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Сив, Черен |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 7 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Брой кошници | 2 |
| Температурен спектър на потока | 80 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 9 l |
| Височина | 31 cm |
| Ширина | 34 cm |
| Дължина | 40 cm |
| Гаранция | 24 месеца |