- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Εξουσία | 1700 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80 - 200 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 9 l |
| Υψος | 31 cm |
| Πλάτος | 34 cm |
| Μήκος | 40 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |