- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 7 |
| Utilizare | Intern |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Numarul de cosuri | 2 |
| Spectrul temperaturii de tur | 80 - 200 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 9 l |
| Inaltime | 31 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Garantie | 24 luni |