- -51,13 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Philips HD9280/70 ви позволява да готвите здравословно, използвайки малко или никаква мазнина, благодарение на технологията Rapid Air. Пригответе хрупкави и нежни ястия за семейството с капацитет до 1,2 кг и 6,2 л.
Откривайте нови рецепти с приложението NutriU и получавайте персонализирани препоръки. Управлявайте уреда лесно чрез сензорен екран със седем програми. Можете да избирате между различни готварски методи като пържене, печене и барбекю. Всички компоненти са подходящи за съдомиялна и лесни за почистване. Без неприятни миризми на пържено у дома.
- Мощност: 2000W
- Обем на фурната: 6.2 литра
- Работен капацитет: 1.2 Kg
- Дължина на кабела: 0.8 М
- Термостат
- Автоматично изключване
- Топлоизолирана външна повърхност
- Части, подходящи за миене в съдомиялна машина
- Ключ за включване/изключване
- Звуков сигнал
- Контрол на температурата
- QuickClean
- LED дисплей
- Настройка на времето
- Технология за горещ въздух Rapid Air
- Пържене
- Печене
- Печене на скара
- Готвене в тенджера
- Печено месо
- Сотиране
- Готвене от замразено състояние
- Претопляне
- Размразяване
- Поддържане на топлина
- Изсушаване
- Препичане
- Задушаване
- Размери (см):(Д x Ш x В) 40.3 x 31.5 x 30.7см.
- Цвят: Черен
- Тегло: 5.55 Kg
- Гаранция: 24 Месеца
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 2000 W |
| Брой програми | 7 |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Студени дръжки, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Ширина | 31.5 cm |
| Дължина | 40.3 cm |
| Color | Черен |