- -51,13 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 2000 W |
| Numarul de programe | 7 |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Mânere rece, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Latime | 31.5 cm |
| Lungime | 40.3 cm |
| Culoare | Negru |