- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2000 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμομονωμένς λαβές, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Πλάτος | 31.5 cm |
| Μήκος | 40.3 cm |
| Χρώμα | Μαύρο |