- -63,86 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Сив |
| Мощност | 1400 W |
| Брой програми | 7 |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Подходящ за съдомиялна, Студени дръжки, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 50 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 4.1 l |
| Капацитет храна | 0.8 Kg |
| Височина | 29.5 cm |
| Ширина | 26.4 cm |
| Дължина | 36 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Тегло | 4.5 Kg |
| Color | Сив |
| Гаранция | 24 месеца |