- -63,86 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Εξουσία | 1400 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Θερμομονωμένς λαβές, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 50 - 200 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 4.1 l |
| Ικανότητα φαγητού | 0.8 Kg |
| Υψος | 29.5 cm |
| Πλάτος | 26.4 cm |
| Μήκος | 36 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.8 m |
| Βάρος | 4.5 Kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Εγγύηση | 24 μήνες |