- -63,86 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Gri |
| Putere | 1400 W |
| Numarul de programe | 7 |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Potrivit pentru mașina de spălat vase, Mânere rece, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 50 - 200 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 4.1 l |
| Capacitatea alimentara | 0.8 Kg |
| Inaltime | 29.5 cm |
| Latime | 26.4 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Lungimea cablului | 0.8 m |
| Greutate | 4.5 Kg |
| Culoare | Gri |
| Garantie | 24 luni |