- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Сив |
| Мощност | 0 W |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Брой кошници | 1 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 0 l |
| Височина | 7.4 cm |
| Ширина | 16.4 cm |
| Тегло | 0.343 Kg |
| Color | Черен |