- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Εξουσία | 0 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 0 l |
| Υψος | 7.4 cm |
| Πλάτος | 16.4 cm |
| Βάρος | 0.343 Kg |
| Χρώμα | Μαύρο |