- -10,23 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Gri |
| Putere | 0 W |
| Utilizare | Intern |
| Tip de montare | Standard |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 0 l |
| Inaltime | 7.4 cm |
| Latime | 16.4 cm |
| Greutate | 0.343 Kg |
| Culoare | Negru |