
Фритюрник с горещ въздух Oliver Voltz с прозорче за наблюдение
- Мощност: 1700 W
- Капацитет: 7 литра
- 12 включени програми:
Размразяване: 180C / 5 минути
Скариди: 180C / 17 минути
Пържени картофи: 200C / 20 минути
Царевица: 200C / 22 минути
Пилешки крилца: 200C / 20 минути
Пържоли/Стек: 200C / 27 минути
Пица: 180C / 17 минути
Кекс: 180C / 14 минути
Риба: 180C / 17 минути
Зеленчуци: 180C / 22 минути
Ядки: 200C / 17 минути
Картофи: 200C / 37 минути
- Незалепващо покритие
- Прозорче за наблюдение
- Вътрешна светлина
- Управление чрез докосване (Touch screen )
- Съдът за готвене и решетката са подходящи за миене в съдомиялна
- Регулиране на температурата 80°C ~ 200°C
- Таймер до 60 минути
- Топлоизолирана дръжка
- Двойна защитна система за допълнителна сигурност
- Защита от прегряване
- Неплъзгащи крачета
- С микропревключвател за безопасно издърпване на съда на фритюрника, за да наблюдавате храната по всяко време, безопасно
- Лесен за почистване
- За ежедневна употреба
- Захранващо напрежение: 220 - 240 V~, 50 Hz
- Цвят: Черен/инокс
- Размери:
Ширина: 29 см
Дълбочина без дръжката: 30 см
Дълбочина с дръжката: 35 см
Височина: 34.5 см
- Диаметър на купата: 26 см
- Височина на купата: 14 см - без решетката
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Фритюрник с горещ въздух Oliver Voltz с прозорче за наблюдение
- Мощност: 1700 W
- Капацитет: 7 литра
- 12 включени програми:
Размразяване: 180C / 5 минути
Скариди: 180C / 17 минути
Пържени картофи: 200C / 20 минути
Царевица: 200C / 22 минути
Пилешки крилца: 200C / 20 минути
Пържоли/Стек: 200C / 27 минути
Пица: 180C / 17 минути
Кекс: 180C / 14 минути
Риба: 180C / 17 минути
Зеленчуци: 180C / 22 минути
Ядки: 200C / 17 минути
Картофи: 200C / 37 минути
- Незалепващо покритие
- Прозорче за наблюдение
- Вътрешна светлина
- Управление чрез докосване (Touch screen )
- Съдът за готвене и решетката са подходящи за миене в съдомиялна
- Регулиране на температурата 80°C ~ 200°C
- Таймер до 60 минути
- Топлоизолирана дръжка
- Двойна защитна система за допълнителна сигурност
- Защита от прегряване
- Неплъзгащи крачета
- С микропревключвател за безопасно издърпване на съда на фритюрника, за да наблюдавате храната по всяко време, безопасно
- Лесен за почистване
- За ежедневна употреба
- Захранващо напрежение: 220 - 240 V~, 50 Hz
- Цвят: Черен/инокс
- Размери:
Ширина: 29 см
Дълбочина без дръжката: 30 см
Дълбочина с дръжката: 35 см
Височина: 34.5 см
- Диаметър на купата: 26 см
- Височина на купата: 14 см - без решетката
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 12 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Подходящ за съдомиялна, Прозорче за наблюдение, Система против хлъзгане, Студени дръжки, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 80 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 0 l |
| Капацитет храна | 1.500 Kg |
| Височина | 34.5 cm |
| Ширина | 29 cm |
| Дължина | 35 cm |
| Гаранция | 24 месеца |