(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Εξουσία | 1700 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 12 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Παράθυρο παρατήρησης, Αντιολισθητικό σύστημα, Θερμομονωμένς λαβές, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80 - 200 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 0 l |
| Ικανότητα φαγητού | 1.500 Kg |
| Υψος | 34.5 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Μήκος | 35 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |