(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic, Inox |
| Culoare | Inox, Negru |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 12 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Potrivit pentru mașina de spălat vase, Fereastră de observare, Sistem anti-alunecare, Mânere rece, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 80 - 200 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 0 l |
| Capacitatea alimentara | 1.500 Kg |
| Inaltime | 34.5 cm |
| Latime | 29 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Garantie | 24 luni |