- -20,45 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1200 W |
| Защитни функции | Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Система против хлъзгане, Студени дръжки, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 0 - 200 ºC |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 2.5 l |
| Капацитет храна | 0.625 Kg |
| Височина | 30 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дължина | 27 cm |
| Гаранция | 24 месеца |