- -20,45 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1200 W |
| Caracteristici de securitate | Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Sistem anti-alunecare, Mânere rece, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 0 - 200 ºC |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 2.5 l |
| Capacitatea alimentara | 0.625 Kg |
| Inaltime | 30 cm |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Garantie | 24 luni |