- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1200 W |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Θερμομονωμένς λαβές, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 0 - 200 ºC |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 2.5 l |
| Ικανότητα φαγητού | 0.625 Kg |
| Υψος | 30 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 27 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |