- -12,90 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Сив, Черен |
| Мощност | 1750 W |
| Брой програми | 6 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Таймер, Подходящ за съдомиялна, Размразяване |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 40 - 240 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 5.2 l |
| Капацитет храна | 1.000 Kg |
| Височина | 37.5 cm |
| Ширина | 27.5 cm |
| Дължина | 33.5 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Тегло | 5.2 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |