- -12,90 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Εξουσία | 1750 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Απόψυξη |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40-240 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 5.2 l |
| Ικανότητα φαγητού | 1 Kg |
| Υψος | 37.5 cm |
| Πλάτος | 27.5 cm |
| Μήκος | 33.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.8 m |
| Βάρος | 5.2 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |