- -12,90 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Gri, Negru |
| Putere | 1750 W |
| Numarul de programe | 6 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Temporizator, Potrivit pentru mașina de spălat vase, Dezghețarea |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 40-240 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 5.2 l |
| Capacitatea alimentara | 1 Kg |
| Inaltime | 37.5 cm |
| Latime | 27.5 cm |
| Lungime | 33.5 cm |
| Lungimea cablului | 0.8 m |
| Greutate | 5.2 Kg |
| Garantie | 24 luni |