
- Мощност: 1800 W
- 12 зададени програми:
Пържени картофи: 200℃ - 30 минути
Пиле: 200℃: 20 минути
Стек: 230℃: 10 минути
Пилешки крилца: 200℃: 20 минути
Пица: 170℃: 20 минути
Риба: 160℃: 20 минути
Скариди: 160℃: 15 минути
Кекс: 150℃: 20 минути
Шишчета/кебап: 150℃: 15 минути
Зеленчуци: 180℃: 10 минути
Сушени плодове и ядки: 110℃: 30-360 минути
Размразяване: 60℃: 1-60 минути
- Размери:
Височина: 36 см
Дълбочина с дръжката: 40 см
Ширина: 39 см
- Капацитет на кошницата за пържене с горещ въздух: 3.8 литра
- Капацитет на тавата за печене: 4.5 литра
- Вграден кухненски термометър, който ви помага за измерване температурата на храната при приготвяне
- Таймер: до 60 минути
- Температурен спектър на потока: 45-230℃
- Сензорен LED дисплей
- Ненагряващ се корпус
- Ненагряваща се дръжка
- Бутон за включване и изключване
- Защита от прегряване
- Неплъзгащи се крачета
- Аксесоари включени в комплекта:
1 х Кошница за пържене с капацитет: 3.8 литра
1 х Тава за печене с капацитет: 4.5 литра
1 х Защитна решетка
1 х Решетка/Скара
- Размер на скарата: 34 х 24 см
- Захранващо напрежение: 220-240V, 50-60 Hz
- Цвят: Черен
- Дължина на захранващия кабел: 1 метър
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1800 W |
| Брой програми | 12 |
| Защитни функции | Светещ индикатор, Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Система против хлъзгане, Студени дръжки, Студен при допир, Размразяване, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален, Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 45-230 C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 0 Kg |
| Височина | 36 cm |
| Ширина | 39 cm |
| Дължина на кабела | 1 м |
| Гаранция | 24 месеца |