![]()
- Putere: 1800 W
- 12 programe prestabilite:
Cartofi prăjiți: 200 ℃ - 30 minute
Pui: 200 ℃: 20 minute
Stack: 230 ℃: 10 minute
Aripioare de pui: 200 ℃: 20 minute
Pizza: 170 ℃: 20 minute
Pește: 160 ℃: 20 minute
Creveți: 160 ℃: 15 minute
Tort: 150 ℃: 20 minute
Fripturi/Kebab: 150 ℃: 15 minute
Legume: 180 ℃: 10 minute
Fructe uscate și nuci: 110 ℃: 30 minute
Dezghețare: 60 ℃: 1-6 minute
- Dimensiuni: Înălțime 36 cm, Adâncime cu mâner 40 cm, Lățime 39 cm
- Capacitate coș de prăjire cu aer cald: 3,8 litri
- Capacitate tavă de copt: 4,5 litri
- Termometru de bucătărie încorporat pentru a vă ajuta să măsurați temperatura alimentelor pe măsură ce acestea se gătesc
- Timer până la 60 de minute
- Interval de temperatură a fluxului: 45-230 ℃
- Afișaj tactil cu LED
- Carcasă care nu se încălzește
- Mâner care nu se încălzește
- Buton pornire-oprire
- Protecție la supraîncălzire
- Picioare anti-alunecare
- Accesorii incluse:
1 x Coș de prăjire cu capacitate: 3,8 litri
1 x Tavă de copt cu capacitate: 4,5 litri
1 x Raft de protecție
1 x Grătar/Scraper
- Dimensiunea grătarului: 34 x 24 cm
- Tensiune de alimentare: 220-240V, 50-60 Hz
- Culoare: Negru
- Lungimea cablului de alimentare: 1 metru
- Garanție: 24 de luni
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic, Inox |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1800 W |
| Numarul de programe | 12 |
| Caracteristici de securitate | Indicator strălucitor, Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Sistem anti-alunecare, Mânere rece, Rece în atingere, Dezghețarea, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital, Ecran tactil |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 45-230 C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 36 cm |
| Latime | 39 cm |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Garantie | 24 luni |