(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1800 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 12 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Φωτιζόμενη ένδειξη, Αντιολισθητική βάση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Αντιολισθητικό σύστημα, Θερμομονωμένς λαβές, Δροσερό στην αφή, Απόψυξη, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό, Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 45-230 C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 0 Kg |
| Υψος | 36 cm |
| Πλάτος | 39 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |