(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1750 W |
| Брой програми | 8 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване, Автоматично изключване, Прекъсване на програмата |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 2 |
| Температурен спектър на потока | 35° - 230°C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 0 l |
| Капацитет храна | 2.300 Kg |
| Височина | 30 cm |
| Ширина | 44 cm |
| Дължина | 39.1 cm |
| Тегло | 9 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |