(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1750 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση, Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Διακοπή του προγράμματος |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 35° - 230°C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 0 l |
| Ικανότητα φαγητού | 2.300 Kg |
| Υψος | 30 cm |
| Πλάτος | 44 cm |
| Μήκος | 39.1 cm |
| Βάρος | 9 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |