(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1750 W |
| Numarul de programe | 8 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată, Întrerupeți programul |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 2 |
| Spectrul temperaturii de tur | 35° - 230°C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 0 l |
| Capacitatea alimentara | 2.300 Kg |
| Inaltime | 30 cm |
| Latime | 44 cm |
| Lungime | 39.1 cm |
| Greutate | 9 Kg |
| Garantie | 24 luni |