- -12,78 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Стомана |
| Цвят | Инокс |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 12 |
| Защитни функции | Защита против прегряване, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Запазване на топлината, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 60 - 200 °C |
| Тип пържене | Стандартен, С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 5 l |
| Височина | 32 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Дължина | 36 cm |
| Дължина на кабела | 90 cm |
| Гаранция | 24 месеца |