- -12,78 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι |
| Χρώμα | Inox |
| Εξουσία | 1700 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 12 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Διατήρηση θερμότητας, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 60 - 200 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Standard, Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 5 l |
| Υψος | 32 cm |
| Πλάτος | 38 cm |
| Μήκος | 36 cm |
| Μήκος καλωδίου | 90 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |