- -12,78 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Oţel |
| Culoare | Inox |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 12 |
| Caracteristici de securitate | Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Conservarea căldurii, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 60 - 200 °C |
| Tipul de prajire | Standard, Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 5 l |
| Inaltime | 32 cm |
| Latime | 38 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Lungimea cablului | 90 cm |
| Garantie | 24 luni |