- -40,90 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 2400 W |
| Брой програми | 10 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Температурен спектър на потока | 65 - 230°C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 8 l |
| Капацитет храна | 2.800 Kg |
| Височина | 37 cm |
| Ширина | 39 cm |
| Дължина | 33 cm |
| Гаранция | 24 месеца |