- -40,90 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2400 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 10 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση, Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 65 - 230°C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 8 l |
| Ικανότητα φαγητού | 2.800 Kg |
| Υψος | 37 cm |
| Πλάτος | 39 cm |
| Μήκος | 33 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |