- -40,90 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 2400 W |
| Numarul de programe | 10 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Spectrul temperaturii de tur | 65 - 230°C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 8 l |
| Capacitatea alimentara | 2.800 Kg |
| Inaltime | 37 cm |
| Latime | 39 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Garantie | 24 luni |