- -81,81 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Инокс, Черен |
| Мощност | 2470 W |
| Брой програми | 7 |
| Защитни функции | Светещ индикатор, Антихлъзгаща се основа, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Студени дръжки, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 40 - 240 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 2.300 Kg |
| Височина | 32.7 cm |
| Ширина | 49.6 cm |
| Дължина | 31.6 cm |
| Гаранция | 24 месеца |