- -81,81 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Εξουσία | 2470 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Φωτιζόμενη ένδειξη, Αντιολισθητική βάση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Θερμομονωμένς λαβές, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40-240 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 2.300 Kg |
| Υψος | 32.7 cm |
| Πλάτος | 49.6 cm |
| Μήκος | 31.6 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |