- -81,81 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Inox, Negru |
| Putere | 2470 W |
| Numarul de programe | 7 |
| Caracteristici de securitate | Indicator strălucitor, Impotriva alunecarii, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Mânere rece, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 40-240 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 2.300 Kg |
| Inaltime | 32.7 cm |
| Latime | 49.6 cm |
| Lungime | 31.6 cm |
| Garantie | 24 luni |