- -80,26 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 6 |
| Употреба | Домашна |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 2 |
| Температурен спектър на потока | 35 - 205 C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 8.5 l |
| Капацитет храна | 2.000 Kg |
| Височина | 41 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Тегло | 7.1 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |