- -80,26 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1700 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 35 - 205 C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 8.5 l |
| Ικανότητα φαγητού | 2.000 Kg |
| Υψος | 41 cm |
| Πλάτος | 38 cm |
| Βάρος | 7.1 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |