- -80,26 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 6 |
| Utilizare | Intern |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 2 |
| Spectrul temperaturii de tur | 35 - 205 C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 8.5 l |
| Capacitatea alimentara | 2.000 Kg |
| Inaltime | 41 cm |
| Latime | 38 cm |
| Greutate | 7.1 Kg |
| Garantie | 24 месеца |