
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Бял |
| Мощност | 1100W |
| Брой програми | 8 |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Прозорче за наблюдение, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 0.800 Kg |
| Височина | 29.6 cm |
| Ширина | 27.8 cm |
| Дължина | 31.3 cm |
| Гаранция | 24 месеца |