
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 1100W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Παράθυρο παρατήρησης, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 0.800 Kg |
| Υψος | 29.6 cm |
| Πλάτος | 27.8 cm |
| Μήκος | 31.3 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |