
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Alb |
| Putere | 1100W |
| Numarul de programe | 8 |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Fereastră de observare, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 0.800 Kg |
| Inaltime | 29.6 cm |
| Latime | 27.8 cm |
| Lungime | 31.3 cm |
| Garantie | 24 luni |