- -51,13 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Стомана |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 2600 W |
| Брой програми | 10 |
| Защитни функции | Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Температурен спектър на потока | 50 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 3.000 Kg |
| Височина | 40.2 cm |
| Ширина | 39.5 cm |
| Дължина | 39.4 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Гаранция | 24 месеца |