- -51,13 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Oţel |
| Culoare | Negru |
| Putere | 2600 W |
| Numarul de programe | 10 |
| Caracteristici de securitate | Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Spectrul temperaturii de tur | 50 - 200 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 3.000 Kg |
| Inaltime | 40.2 cm |
| Latime | 39.5 cm |
| Lungime | 39.4 cm |
| Lungimea cablului | 1 m |
| Garantie | 24 luni |